Këshilla/Blog

Dona 29.10.2019

Pershendetje, desha me be nje pyetje qe kam kruarje ne gjithe trupin sidomos ne duar ne shpine dhe kembe, dhe zakonisht gjat nates kruarja behet me e acarueshme mirepo kohet e fundit kam edhe stres a ka mundesi prej stresit dhe nervozes apo behet fjale per diqka me serioze,nuk kam vizituar mjek apo analiza skam bo ende, faleminderit.

  1. Dr. Adelina Nikolla thotë:

    Pershendetje ne lidhje me pyetjen tuaj do ju keshilloja te benit nje konsult me mjekun specialist Alergolog se mund te jete dicka qe ju ben alergji dhe ju jep keto shqetesime. Gjithashtu eshte peridha e ngarkuar qe referoni se po kaloni normalisht i shton keto probleme. Mund te beni nje analize per gjendren Tiroide per te pare nivelet e hormoneve te saj q her pas here sjellin shfaqien e shenjave te tilla. Nuk eshte dicka per tu shqetesuar por duhet mbajtur nen kontroll perderisa ju sjell besdi.
    Ju uroj dite te mbare.

Lini një Përgjigje te Andn Anuloje përgjigjen

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.