Këshilla/Blog

Gjermani123 19.09.2019

Kam me shume se nji jav qe kur trupi bie ne qetsi kam krruarje gjate nates pothuajse ne te gjith trupin. Tek vendet qe kam kruarje nuk kam asnje shenje. Ndonjehere shenja te bardha si sbokth. A eshte dicka serioze apo iken me kalimin e kohes?

  1. Dr. Adelina Nikolla thotë:

    Pershendetje ne lidhje me pyetjen tuaj do ju thoja qe te beni nje analize gjaku per te pare faktoret alergjik per tr pare ndonje shkak te mundshem. Gjithashtu do ju keshilloja te benit nje konsult me mjekun specialist Dermatolog ose Alergolog per te mare mjekimin e duhur nese do kesh nevoj.
    Ju uroj dite te mbare.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.