Këshilla/Blog

pa emer 04.06.2020

persh doktoreshe uroj te jesh mire. jam 16 vjeq jam e virgjer dhe i dashuri im u derdh ne bark dhe me ka shkuar sperma deri te organi.a mund te kem mbetur shtatezene tlt me trego se jam shume ne hall. RRESPEKTE.

  1. Dr. Elinda Gjata thotë:

    Pershendetje. Jo, nuk mund te ngelesh, mundesia eshte me e vogel se 1 %.

Lini një Përgjigje te Dr. Elinda Gjata Anuloje përgjigjen

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.