Këshilla/Blog

Eva 09.07.2020

Pershendje para 2 muaji kam.ber nje abort dhe isha 8 javshe disa dite pas abortit kam ber nje test dhe me rezultoi pozitiv bera eko dhe doktori me tha qe cdo gje esht ne rregull mirpo tani ne muajin e dyte shikoj qe kam nje enjtje te gjirit a rrezikoj qe te kem serish nje tjeter shtatzani theksoj qe kam gocen 1 vjece e gjysem ne gji.. Flm