Këshilla/Blog

23.02.2016

PERSHENDETJE DOJA TJU PYES DICKA
JAM NJE DJAL 14 VJECAR,PROBLEMI IM JAN AKNET E FYTYRES DHE YNDYRA NE FYTYRA.NDOSHTA KETO VIJNE SI SHKAK I MOSHES ADOLESHENTE POR MUA NUK ME PELQEN FYTYRA IME ME AKNE DHE YNDYRE.NDAJ U DREJTOVA TE JU PER TE ME THENE SE CFAR DUHET TE PERDOR DHE KU MUND TI GJEJ ATO GJITHASHTU DHE MENYRA E APLIKIMIT TE TYRE.JU FALENDEROJ PA MASE NESE ME GJENI ZGJIDHJE TE SHPEJT DHE TE JAP REZULTAT

  1. Dr. Monika Fida says:

    Pershendetje!
    Do tju rekomandoja te perdorni nje gel lares sebumnormalizues p.sh effaclar la Roche possay larje 1-2 here ne dite , blihet ne Farmaci.
    Por do te ishte me e keshillueshme te kontaktoje nje dermatolog .

    Te uroj gjithe te mirat!

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.