Këshilla/Blog

Lugina 05.07.2022

Pershendetje , deshta me ba ni pytje , kohen e fundit kam pas stres tmadh ne pun , edhe qe 1 jav nuk po e ndjej veten mir kam dhimbje koke mbrapa me duket sikur kur e prek me dhemb damari , pika e 2. I gjith trupi me ben sikur te kem miza qe dojn te dalin nga trupi , mpirja e nofulles tash kam hy ndyshime mos kam ndonje semundje te rend ne kok jm. Ju lutem bese nese keni mundesi ndonje pergjigje qfar te bej ?

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Nga ajo qe ke shkruar duket se koheve te fundit je duke kaluar nje periudhe stresuese e cila ka prodhuar edhe reagime te trupit.
  Me poshte eshte link i nje video informuese e pregaditur nga nje nga psikologet e faqes e cila mund te te ndihmoj ti kuptosh dhe te menaxhosh simptomatikat qe ke.

  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.