Këshilla/Blog

Leo 12.10.2020

Pershendetje me del gjumi naten me dhimbje te madhe ne gjoks ne mes gjoksit
Ka 1 muaj qe kam bere ekg e psqyren e gjakut
Si e komentoni mund te jet nga lukthi apo?

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe e ke ndare shqetesimin tend me ne. Duhet te jete vertete vertete e veshtire per ty, a mund te na thuash pak me teper se cilat jane ndjesite apo simptomat e tjera qe keni? Kur ka filluar dhimbja juaj dhe a keni patur ndonje ngjarje stresuese kohet e fundit?
  Te ftojme te na tregosh pak me teper qe te kuptojme kush mund te jete shkaku i dhimbjes.
  Mbetemi ne pritje te pergjigjes tuaj,
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.