Këshilla/Blog

Ipe 21.02.2021

Prsh
Kisha ni pyetje rreth ankthit apo depresion

Kam ni kohe te Gjate qe Jo perdite por me ndodh shpesh te themi sa here qe shkoj me fjet me kap ni frik menoj vetem te vdekja nuk i qoje mende aty vet me shkojn kam frik qe humbi nanen tana tham Pse kem lindur per te vdekur kur nuk mundem ma ti shohim te dashurit tone kesi loj menime filon dhe Zemra te me rrah shpejt dhe dridhje ne bark ndoshta qe kam pa vdekjen e babit time para 3 vite por kto menime i kam afer 1 viti a ma pak sakt se di por ton naten sun flej zgjohem dhe vetem qaje, qaj pa za ne veti qaj mandej kam ndjenje trupit qe me leshon trupi komplet a mund te me keshilloni se a eshte frike apo jam ne depresion nashta dhe se kam shpejgu dhe qaq mir por u mundova me shpejgu se dhe mir Sdi me shkru Shqip

Me respekt

  1. Xilja thotë:

    Edhe une jam ashtu si 20 vite tash jam shum keq si 7 muj prej se me ka vdek nene me duket si oo vdes me leshon trupi me hup.me dukt se spo marr frym.tha. me veti si po jetojna qysh jem tun jetu spo di a po qemndem a qa po dodh me mu veq keshtu si ti jam edhe u e

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.