Këshilla/Blog

Martin 27.09.2021

Pershendetje!
Kam 3 muaj qe po kaloj ankth dhe kohet e fundit pash qe filmi vizatimor Simpson parashikonte gjerat qe ndodhnin n t ardhmen.
Kam par nje vidjo se ca pritej t ndodhte n te ardhmen dhe jam shum i friksuar,sepse ca ka parashikuar n ate filem kan dal t verteta.
Nuk di ca t bej te heq mendjen nga kjo gje,me duket sikur kam rezikun nga mbas.
Ju lutem me ndihmoni me ndonje keshill.
Faleminderit!

 1. Klea thotë:

  Pershendetje doja t t thoja q mendo pozitivisht sepse asgje e keqe ska per t ndodh por nga gjendja e ankthit q po kalon t duket ashtu dhe t kuptoj shum mir sepse e kam kaluar vet ankthin per 6muaj

 2. Lina thotë:

  Pershendetje i dashur .Nga ankthi kam kalu shume periudha te kqija.Kam pas edhe kriza te forta paniku. Tani nuk kam kriza paniku por po me bejne jeten e epa motiv mendimet
  Tani kam fillu disa seanca me psikolog dhe pak mjekim .Mire eshte te besh ca seanca me psikolog se je i ri dhe e kalon me best Edhe nje pyetje kisha cfare mendimesh te vine ne mendje
  Te lutem me kthe pergjigje dhe forca se do ja dalesh

 3. vlora thotë:

  Pershendetje lexova komentin tend,edhe un po kaloj ket periudh qe 1 vit e 8 muaj,asigja spom ndihmon,kam kriza te medha,rrahje te shpejta te zemres plus mendime te keqija se po vdes edhe esht tum ndodh diqka,shkoj tek mjeku me bejn te gjitha kontrollat me thon shko ne shpi se shum mir je,pas 2 dite fillon prap edhe me keq sdi si ta kaloj me ndihmon kush si tja bej ju lutem

  1. Nuk Je Vetem thotë:

   Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Per te marre nje pergjigje nga nje prej eksperteve tane ju ftojme ta ndani shqetesimin tuaj me ne duke krijuar nje pyetje te re dhe jo si koment pasi vetem ashtu mund te merrni pergjigje prej eksperteve te faqes.

   Gjithe te mirat,
   Stafi i nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.