Këshilla/Blog

ali 14.07.2022

pershendetje ka nje kohe qe kur kam takime mbledhje apo kur pergaditem per takime jam shume emocional
edhe po te jem pjese e panelit apo vet pjesmares shume emocionohem
kur flas shtrengohem nga nofulla qafa dhe dridhem.
si mund te kalohet kjo situate

  1. Heloo says:

    Bej prova para pasqyres kur je duke u pergatitur , ose gjithnje mbaj dicka me vete (psh stilolaps) ku mund te “luash” me te gjate kohes qe flet 🙂

  2. Anonymous says:

    prsh nese me ndihmoni per ditur nese kam ankth apo vertet nje semundje kardjovaskulare kam shume shqetesim ne zemer cdo pun e vogel qe bej me jep lodhje te till sikur kam ngjitur malore me vrap madje dhe kur shtrihem me jep dridhje zemra trupit sikur bije termet dhe kto dridje me len dhe pagjum me shkaktojn mpirje ngado kthehem parehati.ju falenderoj nese me ndimoni te di a po perjetoj ankth stres spo sulem ne zemr se di .flm

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.