Këshilla/Blog

jona 29.06.2020

pershendetje , jam ne ankth te vazhdueshem qe nje koh te gjat shkaku i nje lidhje , un kam pas nje jete qe familja nuk mkan ndalu asgje kam pas shoqni shum dhe kam qen e shoqerueshme gjithmon mirpo i dashuri im tash e dy vite egjysem nuk mlejon me dal as me shoqe kohve te fundit kam fillu me dal dhe gjithmon mbon presion qka ki vesh ku je dal a ka djem a pot kqyr a tnguci dikush dhe ky lloj presioni mka lodh edhe mka ftof nga aj , kam provu me u nda po gjithmon vazhdon me fjalt e njejta qe do ta mbys veten aj nuk ka jet pa mu po mu jemi dyt nga 20 vjet