Këshilla/Blog

Dona 05.08.2020

Edhe une i kam keto simtoma me duket vetja si po vdes gjdo momen ket e kam perj moshes 18 vjet qohem naten prej gjumit me duket vetja si me ka hup trupi si kam vdek ne fillim kam qajt shum me veti as skam ahnger buk kam qen te llojll mjek edhe ne psikatri po as gje sme kan dihmua anlizat me dalin mir enddrrat qka i kam pa me duket se dott me bahen ralitet ashtu a ma jam lodh nga smuja spo di si me vopru si me ja ban si me largu ket vesvese me asht ber shum gjat as qe po e di si jam ne ket bot vetem si ne anderr jam met nese kebi pas sherimi doj kush me tergoni ju lutem si te sherohem edhe un

  1. Buna thotë:

    Pershendetje donaa, Dhe un jam shum keq per cdo sende vesvese stres dridhje skam fuqi per asgje dhe vullnetii per jet pot hiqet sdi skam fort kam frik per cdo gje nese me ndodh diqka ndonje dit at e mendoj cdo her mos tdal se ndoshta me ndodh serish apo me dhemb diku dhe mendja tek e keqja menjeher maramendje kam trubull ne syy hiq bre nganheher me zor e qoj… ai ke ti keto simptoma apo ndryshe skam qen keshtu un sdiii si jam ba kshtuu. Tpershendes dhe pres pergjigje flm😭

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.