Këshilla/Blog

Emmy 23.09.2020

Kam nevoj per ndime ankthi po me cmend

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar. A mund te na thuash me teper rreth menyres sesi ndihesh? Cilat jane perjetimet e tua dhe sa kohe ka qe ndihesh ne kete menyre. Na trego me teper per veten qe te kuptojme pak me shume ne menyre qe te te vijme ne ndihme.

  Presim pergjigjen tende.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

 2. EMMY thotë:

  QE ne momenti e karantines virusit filloi gjithcka e kalova me ndihmen d ilaceve e familjareve …tani me ka kap perseri …po te rri ne shtepi me kap ankthi me duket sikur koka do me plasi nga shtrengimet

 3. Tea thotë:

  Keshtu jam edhe un me duket se po me cmend ankthi po me pelcet koka nga mendimet te lutem me shpreh pak me detaje cfar mendon tamam tamam? Po frikra fiksime ke?

 4. Mira thotë:

  Pershendetje.A keni mendime egative apo vec shterngime e koke.

 5. Ana A thotë:

  Kam ankth apo depresion se di nuk e kuptoj por per nje gje jam e situated qe jam e semure e pranoj dhe nuk kam turp aspak. Kam frike nga termeti dhe kur ben stuhi. Sa her e mendoj njeren nga keto dyja me bie tencioni dhe kur fryen ere nuk fle dot. Ju lutem me ndimoni

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.