Këshilla/Blog

Anthi 08.01.2021

Persh. Jam nje grua 33 vjec .dhe pas lindjes se femijes se par kalova ne gjendje ankthi e depresjoni .me shum mundim dhe sforco harita qe ta kaloj disi kete gjendje.kur linda femijen e dyt me ndodhi e njejta gje dhe un fillova te perdor xanaks 0.25.dhe tani qe kan kaluar 9 vite qe me ka ndodhur kjo gje por tani ndodhem ne nje gjendje qe un nuk po e luftoj dot .ju lutem me thoni si te veproj ?

  1. Aaaaa thotë:

    Po me endrrat si je se dhe une jam pothuaj si ti

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.