Këshilla/Blog

Miri 13.01.2021

Pershendetje jam nje djal 22 vjec dhe kam vuajtur nga ankthi gjat dites mendoj vetem gjera negative , sikur do me ndodhi dicka e keqe mendoj vetem vdekjen po rreth 2 muaj me par simptomat e ankthit gjat dites me jan zvogeluar por naten shikoj shum endrra shqetesuse si psh cfar kam ber gjat dites i rishikoj dhe njeher mund te shikoj edhe endrra sikur me ndodhin shum gjera te keqia edhe sikur vdes , keto me ndodhin thuajse pernat cfar mund te bej

  1. Xilja thotë:

    Une po jetoj me nedrra kajher spo e di veten se jam.gjall

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.