Këshilla/Blog

Xxx 19.02.2021

Pershendetje, shpresoj te jeni mire!
Une jam 1 vajze 20 vjeçe dhe kam problem me ankthin, mendimet negative, kam shume fiksime.. dua te cek pak me shume mendimet negative, duke qen se skam patur probleme fare me to..para 2 muaj filluan te me dilnin keto mendime,behesha keq sdija cfare te beja,kur i mendoja behesha uje ne djers.. tani kisha disa dite qe isha pak me mire dhe me filluan perseri..nuk e di cfare te bej.. edhe dikca tjeter kur shikoj ose degjoj per ndonje semundje me duket sikur do i kem une, ose me duket sikur do vdes papritur se di se kuptoj🥺dhe me shendetin nuk eci mire disa her me dhembin pjes te barkut disa her koka se di cfare i kam keto, dhe per shkak te ketyre gjerave une cdo dark fle me vones pothuajse e gdhi sepse kam ankth dhe frik🥺.. shpresoj te marr ndonje pergjigjje sa me shpejt per t’i larguar keto gjera te frikshme qe me ndodhin..Faleminderit per mirekuptimin!

  1. Xilja thotë:

    Edhe une i kam meto si 20 vite valla qitash nam lodh besoni me kan 20 dit nan shum ja 20 vhet ashtu me duket se po vdes ne hup trupi krent se di vetn mu jam veq ishlla del dimush si asht sheru edhe na tregon neve te sherohm edhe na se une u qmnda 20 vjet

  2. Mario thotë:

    Edhe un kam fiks te njejten gje me duket sikur po shikoj veten time te ky postim. .. Por fale terapis qe po ndjek I kam kaluar shumicen e siptomave vetem pak me gjumin kam ndonjeher problems si sot qe ka vajt ora 3 e 30 dhe spo fle akoma

  3. Vlera thotë:

    Xile te.lutem.me.trego.qfar simtomash ke.se une kam.frik nga vdekja.mendja veq.atu.me.rrin mos.po vdes.prej zemre shpesh kam.si therrie si shtrengim.e.frigohna shum her naten me.nxan si ankth spodi.aekem.deken a.qka.mujna.me.pas.pp.ti qe 20.vjet.edhe qe gjall koke kthema.te.lutem.tregom.diqka qka iki mendimet une vet sguxoj me.nejt sdi kurr eqet.ose.shlir nuk rri kush din.me.tregu.qka mui mepas

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.