Këshilla/Blog

T 28.09.2021

Un jam e stresuar qdo dit nuk mund as te flej tere naten duke menduar gjera negative qe jan te demshme per shendetin tim nuk edi pse po me vijn keto mendime kom edhe ankth, skom vullnet as ne shkoll te shkoj as skom motiv te bej asi gje ju lutna me ndihmoni sado pak sepse me vjen per te qar edhe njerzit me kan gjetur piken e dobt dhe me lendojn me fjal te renda..

  1. Albi thotë:

    Pershendetjee doja t t thoja q t gjitha keto me ndime vijn si pasoj e ankthit pra jan simptomat e tij prandaj do t ishte m mir t mos mendosh gjera negative por vec pozitivisht sepse kalon po i then keto n baz t asaj cfar kam kaluar vet dhe m beso ke per tia dal pavarsisht t gjitha ketyre gjerave behu m e fort mos degjo cfar thon njerezit sepse keto dit kan ardh sot t gjykojn per gjithcka por ti duhet t rrish larg atyre njerzve n keto koh sa t kalosh ankthin dhe mos e vri mendjen se m e fort ke per tu ber duhet vec pak pun

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.