Këshilla/Blog

Doni 20.06.2022

Pershendetje vuaj nga ankthi gati 1 vitë
Perdori medikamente per ankthin po nuk po kryejn pune aq sa duhet
Kam simptoma te shumta dhe mendime tejet negative rreth vdekjes te renit te fiket kam marramendje te medha dhimbje koke me duket sikur po mu ndalet frymarrja nganjeher sikur harroj shume edhe nuk jam i koncetruar me dridhen gjunjet me ka humbur forca po vuaj po cka te bej po mundohem ta kaloj ose te mesohem me kete gjendje, nese dikush nga ju ka keto simptoma me tregoni ti ndihmojm njeri tjetrit ju faleminderit

 1. P says:

  Mos u merzit vlla jepi vetes kurajo sepse ashtu sic ti jam edhe un por gjithcka do kaloj

 2. Lena says:

  Pershendetjee dhe un jam ne kte gjendje marramendje dhe me duket nganjeher sikur zemra do mem dal nga vendi mdridhett dhe me rreh shum shpeit dhe njer sa tme qetsohet as sun folii masanej me lishton kreit me kputet trupii
  Dhe un kam maramendje dhe koka me eshr si e rondume sikur mos ke qen e imja dridhem sun e livriti koken qaq me rondohet si e huja dhe balli me forcohet dhe skam vullnet as me dal as send se kam frik shummm sepse qkas mendoj a i keni ju keto see ment pom dalin qfar gjendje e keqeee oh Zot

 3. Anonymous says:

  Un jam edhe me keq kam pas halucinacione tash me kan kaluar, tash jam ne nje gjrndje tjeter nuk flas me askend nuk jam ai personi qe kam qen nga nje jer me shkon mendja qe as nuk di te flas me tregoni ju lutem a njihni dikend qe e ka kaluar kete gjendje dhe eshte permirsu

 4. Lisa says:

  Qe sa vite je kshtu edhe si po e kalon kete gjendje? ju lutem edhe une ashtu jam
  Une sa bohem mir mas dy ditve prap rikthehem ne kete gjendje😒

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.