Këshilla/Blog

Ankth 05.07.2022

Pershendetje te gjithve,nganjeher sado qe i shoh tgjitha kto pyetsor nga ju e di qe sjam vetem,mka ndodh qe jam lendu prej kembes,jam futbollist,nga zhgenjimj e qdo sen murra ankth e koka me rrijte si rende,kam ba ct e kejt,mkan dal mir,analiza mir,EKG te zemres mir,ajo e kokes mkaloj, ka dit jam mir, ka dit me mirren mendt,kto dit e fundit nuk mundem tmbushem frym mir edhe me vje qkado qe haj si me gogesim e qdo sen qdo sek,si kejt normal mendime tkqia gjith,rrall me mendime tmira,se vetem ateher e humbi veten e sma nin per ndonje gje tjeter,nuk e di qa tbaj,nqs ka dikush ket tnjejtin rast,lajmrohuni ju lutem, zoti ju rujt

  1. Rina says:

    Pershendetjr dhe un jam keshtu koka e renduar kur dal jasht sikur kam diqka sikur me ngreh dkmush sikur me bllokohen damart skam forc kam marramendje sun po e kntrolloj veten dhe sikur me rondohen vettullatt spo kam vullnet mee esht trullav kryt dhe ne shpi kesbtu rendes ne kryy sikur me ti shkul flokt ose me pas dikan n kry spo gucoj as me dal se po kam frikk spo kam besim n vete kush i ka ktl jju lutem se teper keq jam

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.