Këshilla/Blog

Anonim 03.11.2022

Prsh, kam dhimbje lukthi dhe te perziera kam ber analiza teste me dalin mir, kam si lloj frike me thahet goja dhe skam oreks, pls help

 1. Lukthi says:

  Edhe jne kam
  Problem me lukth teper

 2. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Per te kuptuar me mire simpotmat qe ke te ftojme te shiqosh videon ne linkun poshte te realizuar nga Dr.Greta Hysi

  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk

  Po pate nevoje na shkruaj prap.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 3. Ola says:

  Edhe une kam kete problem qe 2 vjet por tani jam me mire sepse kam mare 7kg qe i humba para 2 vite sepse kisha te perziera gati gjith kohen dhe poashtu edhe kam vjelle shum shpesh nuk mundja te ha fare vetem nje zot e di se sa keq kam qene, mendoja gjithmon se kam semundje te keqe por pastaj duke lexuar per simptomat qe kisha kuptova se me vijne nga emocionet negative , trishtimi ankthi etj.Edhe tani me mdodh shpesh te jem e semure para 1 muaj e gjysem kam pas te vjella nga stresi se si do udhetoja me aeroplan per pushime , por qe eshte nje situat shume e keqe sepse nuk mund te shijosh asgje por nuk kam idene se si do ta kaloj jeten keshtu.
  Edhe ti mendoj qe vuan nga ankthi sepse jane simptoma te ankthit , por nese ke mundesine shko te psikologu qe ta kalosh me shpejte dhe me lehte se une , sepse une nuk kam pasur mundesi qe te takoj psikolog

 4. Anonymous says:

  Ola cfar ke perdor qe te kaloj dhe si shtove kile

 5. Artani says:

  Pershendtje se pari te uroj te kesh shendet edhe une kam pasen afer 3 vite probleme. me lukthin si pasoj vjen nga stresi ankthi kam hargjuar afer 10000er fund dul qe kisha probleme me stresin qka eshten mae keqja qe shumica doktoreve nuk pot kallzojshin qe ki pi ankthin vetem met maren pare une jam kanen shum keq skam dalen 1 muj nga shtepia u frigojsha mos kam naj smundje te keqe merzitur kam qar gjitha i kam pasen skam dalen nga shtepia i kam humber 10 kilogram i zbehur skam lanen incizim kamer te lukthit cd ultrazana

 6. Anonymous says:

  Prsh, e kaluar qoft artan cka perdore qe te kaloj lukthi, flm

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.