Këshilla/Blog

Luljeta 28.05.2020

Pershendetje desha tju pyes kush prej jush ka perjetuar ket lloj ankthi depresioni pas lindjes beba me vdic mbas lindjes tash jam.ne gjendje te rend njerzit me duken te quditshem frika me kaplu frigohem te dal frigohem te ri me njerz them se do te vdes ndokusb mendimet e keqija nuk po me lan rehat me ndihmoni ju lutem dhe me tregoni kush ka perjetuar ket gjendje dhe se a ka kalur

  1. Esi thotë:

    Njeriu nuk vdes nga ankthi por vuan kshu qe ti mundohu ta largosh bisedo me partnerin kerkoji mbeshtjetje bej gjera qe te pelqejne mos te kesh frike se nuk vdes njeri nga keto gjeraa
    Dhe un po perjetoj nje gjendje stresi qe nga fillimi i karantines dhe akoma nuk po sherohem pasi dhe une e qoj mendjen tek vdekja por shpresoj ta kaloj se shpejti me ndihmen e familjarevee

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.