Këshilla/Blog

Ida 20.06.2022

Pershendetje!Kam pasur burin ne burg per 1 vit e gjysem.Gjat kesaj kohe un kalova nje merziti te madhe por kisha edhe femijet mu desh te harroj veten time e te fokusohesha tek femijet.Tani burri esht ne shtepi esht normalizu cdo gje por ndjeja lodhje dhe para nje jave me kapi kriz ankthi marrje mendsh shum te vjella me dukej se po vdes.Shkova ne spital me than esht helmim dhe bera serum.Te nesermen po perkeqesohesha perseri duke ber serum.Ndjej shume frik se kam nje semundje te keqe.Kam shum frik se ndodh ndoje gje.Une nuk mund te perqendrohem jam shum e lodhur dhe me flihet vazhdimisht gjum.Bera analizat dola anemike me mungese hekuri.Sa her me kap kriza vetem qaj mendoj se kam ndonje gje te keqe ne koke sepse me rri koka si e turbullt dhe nuk perqendrohem dot.