Këshilla/Blog

Dea 05.09.2022

Pershendetje shpresoj se jeni mire!
Jam nje adoleshente 17 vjeqe, kam ankth social i cili po ma ben jeten te veshtire dite pas dite, keni ndonje keshille si ta kaloj?

 1. admin says:

  Pershendetje Dea dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Me poshte po te dergojme linkun e nje video ligjerate, e cila mund te te ofroj disa teknika per ta menaxhuar ankthin.

  https://www.youtube.com/watch?v=UK0Q-HP–Rs&t=13s

  Na shkruaj prap po pate nevoje.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 2. Anonymous says:

  Pershendetje si jeni
  Mos u bej merak sepse gjithcka do kaloj thjesht ki besim ne vetvete

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.