Këshilla/Blog

Ankth stres 07.06.2022

Prsh jam 21 vjeqar kom menime tkqija kam problem ne fryemarrje menoj menime qe po vdes kam dhimbje ne gjoks edhe anen e majt te gjoksit dmth ka pjesa e mushknis edhe pjesen e melqsis si mem therr mshkojn met mos kom naj kancer analizat i kom bo mkan dal mir fotografinin mushkni e kom bo mka dal mir a munesh mem ndihmu si me largu friken

 1. Filani says:

  Të kisha këshilluar të marrësh ndonjë libër ta lexosh, konkretisht librin “Forca e ndërdijes”të Joseph Murphy

 2. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Ne linkun me poshte mund te shohesh nje video informuese te pregaditur nga eksperti i faqes Dr Skerdi Zahaj, i cili do te te ndihmoj te menaxhosh simptomat e ankthit.

  https://www.youtube.com/watch?v=UK0Q-HP–Rs

  Gjithe te mirat dhe na shkruaj prap.
  Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.