Këshilla/Blog

joune 11.07.2022

pershendetje te gjtheve, vendosa te shkruaj ne kete faqe per shkak te preukopimeve te shumta dhe shqetesimeve me ankth ne kohen e fundit. Nuk mundem as te flej rehat pasi ne enderra me del ishi qe jam ndare me te para 1 muaji dhe kjo gje me ben te ndihem e pasigurte dhe shume keq. kam probleme dhe me mendimet e shumta dhe mendoj qe ende nuk po me hiqet nga mendja ishi ,por dua shume qe te mos mendoj per te kjo gje me shkakton atake paniku dhe shum ankth ku ndalem dhe mendoj dhe me vjen per te qare. ju lutem me ktheni ndonje pergjigje. faleminderit paraprakisht per kohen dhe hapjen e kesaj faqeje tejet humane dhe ndihmedhenese!

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Na vjen keq qe po kalon nje periudhe te veshtire.
  Me poshte po te nisim linkun e nje videoje informuese se si te prballemi me ndarjet, e pregaditur nga nje nga psikologet e faqes.

  https://www.youtube.com/watch?v=BVwwv41oqAY

  Urojme te te ndihmoj dhe na shkruaj prap #Nukjevetem
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.