Këshilla/Blog

Anonymos 08.04.2020

Psh doktoresha!
Kam nje problem se para 2 ditesh perdora past dhembesh te koka e penisit gjasme per te eliminuar disa pucra si tip lythash qe kam te koka dhe e lash gjith naten.
Kur u cova ne mengjes lekura ishte bere si e thare dhe u shqetësova shume
Ju lutem desha t’ju pyes :
-A ka mundsi t’a kem demtuar lekuren e kokes se eshte si e thare dhe a riperterihet prap si me pare?
-dhe nqs nuk kalon vet cfar kremi ose diçka tjeter me sygjeron ju lutem

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje,

  Perdorni nje krem hidratues. Nese vazhdoni te keni probleme beni nje vizite dermatologjike. Gjithe te mirat.

  Stafi Nuk Je Vetem

 2. Pershendetje jam nje djal 25 vjec me kane dal disa pika te vogla tek buzet quhen Fordyce spots si mund te hiqen keto ? Faleminderit thotë:

  Pershendetje jam nje djal 25 vjec me kane dal disa pika te vogla tek buzet quhen Fordyce spots si mund te hiqen keto ? Faleminderit

  1. Nuk Je Vetem thotë:

   Pershendetje,

   Mjekimin mund t’ua rekomandoj vetem mjeku dermatolog pasi u ka ekzaminuar nga afer. Gjithe te mirat.

   Stafi Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.