Këshilla/Blog

21.02.2016

Pershendetje! Doja te dija cfare kure te perdor per eleminimin e pikave te zeza, kryesisht rreth zones se hundes.
Doja te theksoja qe do deshiroja nje kure qe mund ta bej ne kushte shtepie, pasi mendoj se gjerat bio jane me te mira.
Faleminderit paraprakisht

  1. Dr. Monika Fida says:

    Pershendetje,
    Atehere Te lutem merr nje Sapun antiakne fangi termal dhe me kete larje fytyre 1 ose 2 here ne dite ( por jo me shume ). Apliko tek elementet krem erythromicin 1-2 here ne dite ( bli krem sepse kur e aplikon nuk duket dhe nuk Te acaron lekuren ). Apliko pas dushit 2 here ne jave mask teen derm Isis , vendose nje shtrese Te holle Mbaje 15 min dhe pastaj shperlaje .
    Gjithe te mirat,

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.