Këshilla/Blog

BSH 28.04.2022

Prsh. Qe nga mosha 14 vjece kam pasur gjithmone cikel te rregullt dhe i kam kaluar shum mir vetem me pak dhimbje barku, ndersa kohen e fundit nuk ndjehem fare mir nuk kam dhimbje barku por kam keputje me dridhet i gjith trupi , kam dhe te perziera dhe ndonjeher dhe vjellje me humb dhe oreksi , nuk e di cfar ilace te perdor sepse nuk kam dhimbje po vetem keto qe i ceka dhe nuk me duket shum normale pasi gjith vajzat kane dhimbje ndersa un shum pak . Cfare duhet te bej sepse me te vertet ndihem shum keq ?!