Këshilla/Blog

Migel 31.03.2020

Pershendetje jam M. 25 vjec , punoj menaxher ne nje restaurant ,problemi qe me po me Shqetson eshte kur marr nje vendim apo kur i tham ndonje punosi diqka me rrin mendja vetem aty , jam duke luftuar me veten time .

 1. Fondacioni Together Albania thotë:

  Pershendetje,

  Te falenderoj qe na ke kontaktuar. Problemi juaj eshte pak i paqarte. Mund te shkruani pse u rri mendja te nderveprimet me koleget? Cfare ndiheni e cfare u mundon ne keto situata?

  Faleminderit.

  Stafi Nuk Je Vetem

 2. gjakova thotë:

  prsh e kam zerin e holl nga faza pubertit mka mbet i holl si ku me sugjeroni te kontrollojem qfar te bej dua ta trashi

  1. Nuk Je Vetem thotë:

   Pershendetje,

   Faleminderit qe na keni kontaktuar. Mund te kontaktoni me nje mjek Otorinolaringolog per te ekzaminuar laringun dhe per te eksploruar arsyet e mundshme te problemit qe keni. Gjithe te mirat.

   Stafi Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.