Këshilla/Blog

I shqetësuar 07.09.2020

Pershendetje jam nje djal 28 vjec kam nje shqetesim qe e mbart ne vete prej kohesh pasi nuk jam i sigurte nese kam probleme apo jo me penisin dhe me aktin seksual kam ereksione te menjehershme dhe te shkurtra kjo vazhdon penisi fillon nxjerr leng ne form xheli por jo fare prishem shpejt dhe derdh shum fare kam kryer vetem 1 her mardhenje me 1 femer dhe kam hasur tek vetja te njetjin problem megjithate e kam kryer aktin me te mbas derdhjes se pare heren e dyte ne menyre shum te shpejt dhe diku tek 3 minuta ereksioni nuk me qendron shm gjat dhe penisi nuk qendron plotesisht i ngurt nuk kam ber as analiza asnjeher as vizita jam vetem duhan pires i rregullt dhe i asgjeje tj ju lutem me ndihmoni sepse e vuaj ne vete prej kohesh kete fakt jam apo sjam i denj per 1 femer sepse kjo po me shkakton prej kohesh dem psikologjik per sigurin ne vetvete per sa i perket seksit pres pergjigjen tuaj flm.

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. Kuptoj qe duhet te jete e veshtire per ty te gjendesh ne nje situate te tille qe te ka bere edhe te dyshosh ne vete. Si fillim te rekomandojme te besh nje vizite te mjeku Urolog per te hequr cdo dyshim qe lidhet me probleme urologjike, dhe nese mjeku ju thote qe nuk keni asnje problem fizik ose urologjik atehere mund te konsultohesh me nje psikolog.

    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vetem.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.