Këshilla/Blog

Era 11.09.2020

Pershendetje. Mendoj se po kaloj ne depresion. Jam ne nje periudhe te jetes qe cdo gje me duket bosh. Nuk kam deshiren te qendroj me njeri, acarohem per gjene me te vogel, nuk kam deshire per asgje, me duket cdo gje bosh dhe pa kuptim. Shpeshhere qaj kot, kam luhatje humori, shume ngarkese emocionale, shume stres. Cfare me keshilloni ju lutem?