Këshilla/Blog

Andi 05.04.2021

Pershendetje , un qe po ju shkruaj jam nie 36 vjecar, jam i shqetesuar per veten, problemi im filloj qe kur u fejova me nje vaz ka nje vit , para fejese ishte nje lidhje stabile..ne fejes rash ne depresion , kisha dhimnje ne gjoks pa shpres mendime negative per te, pa oreks kto simptoma. vazhduan gjat, u
drejtova te nje psikolog ,ku me tha se eshte gjendje psiqike- nervore, dhe do kaloj por un ende vazdoj te mos jem mir tani jam i martuar dhe ende nuk po ndjej qetesi ne zemren time..nuk.me.pelqen me e dashura dhe mendoj te ndahem prej saj kam stres , nuk kam.komunikim ,ne pun nuk jam i perqendruar te gjith me shohin me cudi sikur dicka po ndodh me mu.
edhe pse e kam te veshtir te ndahem se ajo me don, por un nuk muj ta kthej dashurin per te. Ju lutem dua nje keshill nga ju…

  1. I paemër thotë:

    Jem shume si ti me gjendje ankthi por duaje mos mendo ndarje, foli tregoj qka te mundon , perqafoje sepse nuk je vetem jem shume si ti por duhet te luftojme per te miren tone

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.