Këshilla/Blog

Mersos.be 16.04.2021

Mirembrema jam nje djal 33 vjec, flm qe me jepni mundesine, te shkruaj dhe une per problemin tim, une jam ne gjendje qe nuk me jep emocione asgje, nuk e di, me duket vetja njeriu me i deshtuar ne bote, nuk e mendoja qe do vija ne kete mosh, dhe do ndihesha keshtu, kam menduar cdo dit te vras veten, nuk e di si te dal nga kjo situat, jam nje tip qe nuk hapem per problemet e mia i mbaj per brenda, se di si do vazhdoj kjo situat, ju lutem me iepni nje mendim, nje keshille, flm shume

  1. S.Z thotë:

    Pershendetje!
    Shume kisha pas qef deshire me bisedu me ty se edhe une e kam nje situate te tille sikur ti, dhe gjithmone kam pasur deshire te flas me dikend qe kalon neper te njejten gje si une!

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.