Këshilla/Blog

Depresioni 05.05.2022

Cfare duhet t bej per t dal nga ky depresion kam simtoma t keqia shtrengim zemre brinjesh gjith trupin nuk kam orjentimin e duhur

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje e dashur dhe faleminderit qe na ke shkruajtur.
  Ke shkruar shume pak rreth gjendjes tende, per te te ofruar nje pergjigje. Ke qene e diagnostifikuar nga nje profesionist se vuan nga depresion? Ke marre mjekime per depresionin?
  Per te kuptuar me mire situiaten ne te cilen ndodhesh na shkruaj pak me shume per simptomat: Sa shpesh i perjeton ato? Ne cfare situatash ndodh kryesisht ti perjetosh? Prej sa kohesh e ndjeei kete shqetesim dhe a ka ndodhur dicka ne jeten tuaj qe nga momenti qe ke filluar ta perjetosh kete ndjesi?
  Per te marre nje pergjigje me ndihmuese nga nje prej eksperteve te ftojme te analizosh me veten keto pyetje dhe te na shkruash serish.

  Gjithe te mirat,
  Stafi i nukjevetem

 2. Anonymous says:

  Ju lutem a ka dikush prej stresit dhimbje shpine krahroi si thiken meta ngul un vuaj qe dy muaj nga kjo dhimbje.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.