Këshilla/Blog

Lindaa 12.05.2022

Pershendetje kam nje pyetje, Para dy viteve kam pas nje lloje depresioni, ne koke kam pas xixa duart me jan bllokuar komplet kam qen te mjeku mir me kaloj, po diqka me leviz ne anen e djatht te kokes, me ndodh shpesh kjo nuk e di se qfar eshte , a ka mundesi me ma shpjegu ju lutem

  1. Lena says:

    Pershendetje linda edhe un vuaj nga ankthi a sdi qfare eshte qe 1 vit e gjysme kam pasur nje rast dhe filloj ankthi kam pasur shum simptoma fizike te ghitha me jan larguar po vetem ndjesia ne koke jo . Ndihem si trullafshem ne pjesen prapa nganjheer me duket vetja si robot jam gjendje te heci te punoj po sikur me me shtyr dikush nga prapa ti qfar simptoma ke pasur

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.