Këshilla/Blog

G 12.05.2022

Prsh ..kam 26 vjeqe ..ka dy muaj qe po vuaj nga depresioni ..kam dhimbje ne gjith trupin kam mendu ar se kam ndonje probl shendetsor por qe kam ner gjith analizat dhe kan Dal Mir …sme ze gjumi naten ..kam edhe dridhje ..jam ner nje person pesimist ..cdo gje ka filluar sepse jam pa pun mendoj shum se cfr te baj me jeten time sepse spo me ecen asgje mir ..ju lutem me ndihmoni me jepni ndonje mendim pse a ka ndonje ilaq