Këshilla/Blog

Megi 13.05.2022

Pershendetje!
Po ju drejtohem ju pasi po kalon gati 3 vite qe kaloj situata te veshtira ne jeten time dhe mendoj se po kaloj ne depresion .
Disa nga simtomat qe kam jan bllokim frymarje ( ndjej sikur smbushem dot me fryme) .
Per cdo shqetsim me duket sikir skam zgjidhje sikur cdo gje po mer fund .
Kam shume frike se mos do i humbas njerzit qe dua , ose cdo gje qe kam dhe do mbetem vetem .
Skam deshire per te kryer asnje aktivitet
Qaj shume shpesh.
Me pare kam pire edhe ilace me rekomandim doktori per qetsim gjithashtu edhe motra kurohet pasi ka probleme te renda me depresionin dhe kam frike mos edhe une kaloj ne gjendjen e saj .
Ju lutem nje pergjigje

  1. Lisi says:

    U vuaj qe dy muj nga kto simtoma tash mu ka ba dhimta shines krahrove qafes se di qa jan kto simtoma

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.