Këshilla/Blog

Enoa 19.10.2020

Pershendetje une para dy muajsh pata abort spontan mirepo cikli i pare me erdhi ne kohe dhe isha mire por pas ciklit fillova te kem dhembje ne fund te barkut kur them ne fund pothuajse del ne kembe dhembja dhe vetem po eca shume me shkakton dhembje me shume nese jo ateher vetem e ndjej si lloj pengese sa te mos me le rehat por me shqeteson.
Bera ekografi mjeku tha se nuk sheh asgje tani me nuk di qfare te beje kjo vazhdon po njejt ju faleminderit.

  1. Dr. Elinda Gjata thotë:

    Pervec ekografise, duhet te beni analiza per infeksion urinar dhe vaginal. E rendesishme eshte qe nuk ke probleme ne ekografi, por duhen perjashtuar edhe keto qe ju thashe. Gjithe te mirat.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.