Këshilla/Blog

Anonim 07.08.2023

Pershendetje kam lindur qe 2 muaj me epidural por tani qe 2dit me dhemb fundi i shpines dhe shpatullat ne mes por vetem ne mbremje kam dhimbje kur flej diten skam kam por vetem pak ndonjeher a mund te jet nga epidurali por me kan filluar tash dhimbjet jo ater skam pasur apo kam dicka tjeter
Edhe ndonjeher kam si te perzierje ne lukth por jo me vjell edhe jo aq shum

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Do te sygjeronim te beshe nje konsulte te gjinekologu qe e ka percjellur barren dhe lindjen.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.