Këshilla/Blog

Xxx 16.06.2020

Prsh desha te bej nje pyetje qe po me shqeteson shume kohet e fundit. Gjate mardhenjeve seksuale kam dhimbje ne anen e majte te barkut kam filluar te shqetesohem sepse kete problem nuk e kam pasur me pare por para disa kohesh kisha inveksion vaginal dhe nuk munda te bej analiza per shkak te virusit qe eshte tani dhe qendrova 1 jav me inveksion (orinim i shpeshte dhe djegie brenda ne vagin gjate orinimit ) dhe pas nje jave filloi te dhimbte nje vashke dhe menjeher dhe tjetra ateher fola me doktorin dhe antibiotik per 5 dite dhe kaloi por qe ateher kam dhimbje gjate mardhenjve seksuale jo gjithmon por shume her dhimbja edhe pak e madhe por nese nderroj vetem pak pozicion nuk ndjej me dhimbje pres pergjigjen tuaj shume faleminderit

  1. gaga thotë:

    Po ti duhesh bohesh doktor i vetvetes nese ki dhimbje ndroje pozicionin qysh ta nish. Veten mamir qashtu puno kaniher per gjdo gje mae vogel shqetesohen njerzit

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.