Këshilla/Blog

amela 23.09.2020

prsh jam amela 18 vj
me ka filluar nje dhimnje ne gjoksin e majte zakonish dhimbja vihet re kur e prek esht nje lloj dhimbje sikur jam vrare ndonjeher eshte edhe e mprehte a mund te ndhodhi si shakak i ciklit apo te ndonje semjndje me te rende😢
ju lutem me ktheni nje prgj

 1. I paemër thotë:

  Mund te jete edhe pasoje e ciklit sepse shume vajzave u ndodh kjo,por nese kjo gje vazhdon edhe pas cillit mund te besh nje vizite tek nje mjeke.

 2. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na shkruajtet!
  Te sugjerojme qe te besh nje vizite te nje mjek/e gjinekolog/e dhe nje eko gjiri nese dhimbja ju shqeteson dhe eshte e vazhdueshme edhe pas ciklit.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.