Këshilla/Blog

Aanonim 13.09.2020

Prsh kam dhimbje koke qe 2 dit po jo te renda edhe cikli me ka ardh nuk e di a e kam nga cikli apo diqka serioze me dhem koka ne pjesen nalt te kokes po jo dhimbje te rend me vjen se me rrandon koka me ndihmoni ju lutem se mendja me rin se de pesoj sulm ne kok jam ne stres ju lutem

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na je drejtuar. Nje nga simptomat me te cilat cikli menstural shoqerohet eshte edhe dhimbja e kokes, eshte mese normale dhe ndosh tek shume gra. Nese dhimbja vazhdon edhe pas ciklit ose per shume dite te tjera te keshilloj te besh nje konsulte mjekesore. Nderkohe te sugjeroj qe keto dite te clodhesh, te pish sa me shume uje ose lengje, te ushqehesh shendetshem ose te merresh me ndonje aktivitet relaksues.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.