Këshilla/Blog

Anonim 20.06.2022

Pershendetje
Jam 23 vjet ka 7 vite qe ekam kete problem kam mpirje krahu anen e majt dhe anash ne gjoks anen e majt, marramendje, te perziera , mundim nga barku e lart nxehtesi qfar me sygjeroni kam bere dy here analizat e gjakut me kan dal mire ??
Ju faleminderit

 1. Dardan Kocinaj says:

  Pershendetje,

  Ankesat e shenuara jane relativisht per nje kohe te gjate. Kjo mund te na tregoj qe mund te jete dicka me pak serioze. Ankesa te tilla ne rradhe te pare mund te lidhen ne drejtim te strukturave eshtrore e muskulare qe ne vete nderlidhin edhe sistemin e nervave. Kjo pastaj doemos na shpi drejt hulumtimeve te Reumatologu, Neurologu, Ortopedi, Fiziatri.
  Ju keshillojme qe te lajmeroheni te Mjeku juaj Familjar e pastaj sipas ankesave dhe pas ekzaminimit do te ju keshillojne per konsulta e ekzaminime detaje.
  Gjithe te mirat,
  Dr Dardani

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.