Këshilla/Blog

Migeli 28.04.2022

Pershendetje Doktorreshe .
Kam Dhimbje ne fund te barkut , dhe ne testikuj . Ndonjehere kur urinoj kam dhimbje . Ju lutem me ndihmoni cfar te bej . Jam shume ne Merak . Shume Faliminderit . Me rrespekt

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje Migel dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Sipas pershkrimit te simpotomave te sygjerojme te beshe nje vizite te mjeku dhe te beshe gjitha analizat e duhura per te kuptuar shkakun e dhimbjeve dhe shqetesimeve qe ke, dhe per te marre mjekimin e duhur.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 2. Edison says:

  Pershendetje prej 3 ditesh kam dhimbje te leht ne testikulin e djathte a mund te me ndihmoni jam shum ne merak faleminderit

  1. admin says:

   Pershendetje Edison,

   Per te kuptuar shkakun e dhimbjeve qe ju jane cfacur, ju keshillojme te beni nje vizite te urologu, pasi shkaku mund te kuptohet vetem pas egzaminimit nga ana e mjekut.
   Gjithe te mirat,
   Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.