Këshilla/Blog

lita 13.09.2020

pershendetje ka nje pytje ka dhimbje trupi kockat durt kembe nuk di pse mjekja me thot asgje nuk ke po une dhimbje kam edhe nate kam nje si lloj kallje ne kembe nuk muj me flejt hiq a mun me kthy pergjigjjen jen shum te mir

 1. Nuk je vetem thotë:

  Pershendetje. Faleminderit qe na ke shkruar, problemi qe ti prezanton ka natyre fizike gje qe kerkon edhe kujdesin e duhur mjekesor. Te sugjerojme te besh edhe nje konsulte te mjeku dhe nese keto simptoma vazhdojne te jene prezente mund te na shkruash me teper per veten sesi ndihesh dhe kur kane filluar, qe te kuptojme me teper rreth shqetesimit tend.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

 2. lita thotë:

  kan filluar qe 2 jav me ket shqesim

  1. Nuk Je Vetem thotë:

   Pershendetje,
   Mund te na thoni me teper ku e keni bere viziten dhe si ju kane rezultuar analizat qe keni bere. Gjithashtu, mund te na tregosh pak me teper sesi e kalon nje dite nga java jote dhe cilat jane aktivitetet me te cilat merresh qe te kuptojme pak me teper cfare mund ti shkaktoje keto shqetesime qe ti paraqet.

   Gjithe te mirat,
   Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.