Këshilla/Blog

Lenda 26.10.2020

Pershendetje Dr shum e dashur,
Un ju kam shenuar me heret per problemin tim qe kisha ;dmth nuk kam mudur ta kryej mardhenjen intime ngase kisha frik dhe dhembje . Por fatmirsisht tash me ekam kryer mardhenjen intime me sukses.heren e par nuk kisha aq dhimbje nga se qysh e mendojsha , por heren e dyt pata mashum dhimbje dhe shum djegsim dmth gjat gjith aktit theksoj qe kam qen mjaft e lubrifikura me vazelin a mos ndoshta esht prej vazelines ky djegsim apo ka munsi ndonje ifeksjon ta kem dhe si mundem ta kaloj ket djegsim ne menyr shtepijake pasi ktu ku jetoj un ne perendim Takimi te gjinekolugu zgjat gati 1 muaj flm me shpres qe do marr nje pergjigje