Këshilla/Blog

22.02.2016

Pershendetje! doja ta dija a eshte e mundur te ket nje vajz 18 vjece ,Ciste , pasi kam shum dhimbje ne anen e majt ne fund te barkut , me dhemb kemba dhe kam shum ndryshime ne trup jam shnoshur shumne menyr te menjehershme pasi un jam qen shum e dobet, kete gje ja kam trg nje shoqes time qe studion per mjeksi dhe ajo me ka then qe mbase ke ciste ,nga kjo gje jam trembur shum , kam shum frik te shkoj tek mjeku mesht fiksuar sikur kam ndonje gje te keqe ju lutem me jepni pak detaje ne lillje me kete prb qe kam

  1. Dr. Elinda Gjata says:

    Pershendetje,

    Edhe nje vajze 18 vjece mund te kete kist, por shumica e ketyre kisteve plasin vete. Pa nderhyrje apo mjekim. Por nese keni kaq shqetesime, eshte mire te kontaktoni nje mjek. Jo detyrimisht ka nje kist aty.

    Gjithe te mirat.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.