Këshilla/Blog

21.02.2016

Doja tme ndihmonit ndonje maske x fytyren pasi pucrrat kan marre kot..doja nj maske efektive ju lutem

 1. Dr. Monika Fida says:

  Pershendetje,

  Atehere do te te keshilloja te merrje nje Sapun antiakne fangi termal dhe me kete te lash fytyre 1 ose 2 here ne dite ( por jo me shume ).
  Apliko tek elementet krem erythromicin 1-2 here ne dite ( bli krem sepse kur e aplikon nuk duket dhe nuk Te acaron lekuren ).
  Apliko pas dushit 2 here ne jave mask teen derm Isis , vendose nje shtrese Te holle Mbaje 15 min dhe pastaj mund ta shpelash.

  GJithe te mirat,

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.