Këshilla/Blog

leonard 12.05.2022

pershendetje
une punoj ne institucion ku duhet te kem paraqitje para publikut
problemi eshte se cdo her kam shume stres
dhe dridhem kur flas
dhe me pengon ne paraqitjen time
a ka dicka anti ksaj
barna por qe mos te jen te demshme