Këshilla/Blog

Anonim 24.11.2022

Pershendetje!
Jam ne djal nga Tirana dhe jam 27 vjec, gjate gjith jetes sime me kan pelqyer vajzat edhe kam qen shume her i lidhur dhe kam ber mardhenie seksuale me ato.
Nje dite isha duke ecur rruges edhe pas nje djal edhe me terhoqi vemendjen nuk e kuptova si ndpdhi thjesht eca nuk e vrava mendjen.
Gjithsesi dita iki normalisht, shkova per te fjetur edhe kisha nje super ankth per ate gje qe kishte ndodhur edhe pata frik mos jam ber gay u friksova shume….
Hapa nje video porno me femra edhe pash qe nuk kisha deshire ti shikoja edhe e mbylla, nuk fjeta ate nate nga ankthi.
Te nesermen shikoja vajzat edhe nuk me terhiqnin, shikoja meshkujt edhe me jepnin super ankth sepse dukesh sikur me terhqni kane kaluar nje muaj e gjysem edhe kjo situat vazhdon jam shume i friksuar dhe edhe nuk po dal me as nga shtepia nuk e dua veten keshtu!
Me ndihmoni dot me nje pergjigje ju lutem se u cmenda???

  1. ... says:

    Mos e vrit mendjen ajo qe ke ti eshte thjesht mendime obsesive. Mendja po luan lojra me ty. Ne vend qe ti shtypesh keto mendime duhet ti pranosh dhe ti injorosh e ti quash te pavlera. Ti je heteroseksual dhe kete se luan as topi

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.